Hakkımızda

Arkadastobacco.com online hediye için hazırlanmıştır. Anne, baba, kardeş, dost, kuzen ya da kendiniz için benzersiz ya da heyecan verici bir hediye arıyorsanız (kabul edelim - hepimiz güzel bir şey hak ederiz) Arkadaş Tobacco en ideal seçimdir.

Dekoratif hediyelik, nostaljik seçimler, kullanışlı ürünler bekleyenlere farklı ve muhteşem güzellikte gerçek bir hazine sunuyoruz.

Keyfini çıkarın...

Mütevazi Başlangıcımız

Arkadaş Tobacco 2011 yılında İstanbul Kadıköy'de kuruldu. Yeldeğirmeni Nahcıvan Pasajı'nda hizmet vermeye başladı ve internet sitesi ile adını ulusal anlamda kısa zamanda duyurdu.

Büyüme boyunca aynı ahlâki durum daima muhafaza edilmiştir. Güçlü bir müşteri kitlesini, eğlenceli ve samimi bir yaklaşımla korumaya devam ediyoruz. İnsanların mutluluğu için hizmet odaklı çalışmalarımız yeni ürünlerimiz ile daha da güçleniyor.

Nostaljik oyuncaklar, araçlar, aksesuarlar, kişiselleştirilmiş hediyeler, pipo, puro, çakmak ürünleri ve çeşitleri, biblolar!  Zor hediye seçiminde sevdiklerinizi şaşırtmak ya da kendinizi şımartmak için!

Bizde kelimenin tam anlamıyla eğlenceli, tatlı, sevimli, cool, ilgi çekici, merak uyandırıcı hediye fikirlerinin binlercesi var. Dahası, Müşteri Hizmetleri ekibi her adımda mümkün olduğunca destek sağlayarak zamanında ürünleri yerine ulaştırmayı hedefler.

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi biliyoruz,

...  çünkü kalite kendini hissettirir!

Sitemiz

Uzun bir yol kat ettik... Tüm Kadıköy bizim küçük köşemizden alışveriş yapmayı seviyor, bununla inanılmaz gurur duyuyoruz. Resmi web sitemizden milyonlara ulaşmanın onurunu yaşıyoruz.

·         3000 üzerinde ürün

·         Her yıl 5 milyonun üzerinde ziyaret

·         Sosyal medyada on binlerce takipçi

·         Tam zamanlı binlerce üye

.... hepsi sizin için!

2011 Ve Sonrası ...

Yüksek kalitede binlerce ürün ve sonrasında mutlu müşteriler! Her gün sitemize yeni ürünler ekleniyor, burada herkes için bir şeyler olduğuna inanıyoruz...

Hizmetlerimiz devam edecek..

Test

Form Gönderimi

Tamam

© . || Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay